książka

Bądź Fit


KONIEC WYMÓWEK – PORA NA ZDROWIE!

Kliknij na książkę aby zobaczyć jej fragment.

 

Trenerka personalna Ola Żelazo (TVN, TVP, Onet) na co dzień radzi tysiącom zajętych Polek, jak  dbać o zdrowie, łącząc dietę, aktywność fizyczną i relaksację. Książka Bądź fit!  to ponad 200 różnorodnych ćwiczeń wykorzystujących elementy jogi, pilatesu, stretchingu, biegania, układających się w treningi  wzmacniające, odchudzające, rozciągające i stabilizujące. Program rozpisany jest na cztery pory roku i uwzględnia zarówno aktywność na siłowni jak i na świeżym powietrzu, ruch w pojedynkę i z całą rodziną. Uzupełnieniem planu ćwiczeń jest 60 przepisów kulinarnych opartych na sezonowych produktach, wspomagających dobrą kondycję     i świetne samopoczucia..

 

Ola Żelazo – trener personalny, ceniona instruktorka kulturystyki, fitnessu i pilates. Mama dwójki dzieci. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego i Polskiej Akademii Sportu. Prowadzi blog trenerka.info.

 

„Masz dość terroru odchudzania, poszukujesz sposobu na to, by żyć zdrowo i być fit, a jednocześnie mieć czas dla siebie i rodziny? To jest możliwe! Jak przekonuje Ola Żelazo, możesz osiągnąć swój cel za pomocą… przyjemności. Pyszne i lekkie posiłki, proste ćwiczenia, które zapewniają doskonały nastrój, a także duża porcja relaksu i odpoczynku to prosta droga do pięknej sylwetki i harmonii w życiu codziennym. Polecam tę książkę z wielkim przekonaniem!”

Marzena Bartoszuk, redaktor naczelna miesięcznika o zdrowym stylu życia „VITA”

 

„Ćwiczyć można wszędzie, nie tylko na siłowni. Sezonowe treningi to niezawodny sposób na zgrabną sylwetkę i poprawę samopoczucia. Inspirująca lektura dla początkujących i zaawansowanych!”

Paulina Sykut-Jeżyna