Dołącz do 21-dniowego wyzwania !

  • 3 grudnia 2018

Ale projekt 😍 Nareszcie ruszamy!

JAKA JESTEŚ

Kochane, nie chcę pytać czy jesteście gotowe na zmiany, bo znam Wasze odpowiedzi, być może nawet lepiej od Was. Zobaczcie czy się gdzieś tutaj odnajdujecie:

📍 „Pewnie! Potrzebuję zmian! Ale nie dam rady. Przede wszystkim nie mam czasu.”
📍 „Zmiany? Już próbowałam 40 diet, kupiłam sobie buty biegowe, matę i matchę i nic z tego nie wyszło. Codzienność mnie przytłoczyła…”
📍 „Właściwie po co mi zmiany? Czuję się dobrze, chodzę na fitness, staram się zdrowo odżywiać. Tylko gdy dopada mnie chandra, przez miesiąc zajdam słodycze i nic mi się nie chce.”
📍 „Nie lubię tych wyzwań. Kolejny obowiązek i dodatkowy stres, że czegoś nie zrobiłam…”

I moje najulubieńsze:

📍 „Wyzwanie? Ale czadowo! Bierę w ciemno!” 🤩 – Tak najczęście reagują moje Ironki.

Ale Ty też za chwilę dołączysz do naszego żelaznego grona 👍🏻😀

Są na razie dwie opcje. Jedna z nich mówi, że dołączyłaś już do wyzwania i już prawie wszystko wiesz. Druga opcja to jeszcze większy banał: dołączasz do wyzwania i podejmujesz rękawicę właśnie teraz. Tak?

WYZWANIE DLA KAŻDEJ KOBIETY

Jeśli zaczęłaś już nasze wspólne, kobiece 21-dniowe wyzwanie, to jesteś na pięknej drodze poznania siebie, wprowadzenia nowych nawyków, ćwiczeń oraz szukania piękna i dobrej energii w naszej codzienności. A jeśli nie, to szybciutko zapisuj się na mój newsletter. Wyzwanie bowiem przeprowadzam drogą mailową.
To będzie fajny start w najbliższe trzy tygodnie pełne radości, wysiłku i zmian na lepsze!

Zapisz się na newsletter i dołącz do wyzwania:

👉🏻 http://trenerka.olazelazo.pl

Czy to wyzwanie jest na pewno dla Ciebie?

Gwarantuję, że tak !

Skąd ta pewność? Bo znam Was moje kochane Ironki 💖  Jesteśmy razem już wiele lat i przez ten czas dobrze się poznałyśmy. Sama jestem kobietą, żoną, matką i wiem jak to jest godzić ze sobą wszystkie role, a oprócz tego próbować realizować swoje pasje czy postanowienia. Nie zawsze mamy wsparcie bliskich, brakuje dobrego słowa, motywacji, chęci… W tym wyzwaniu to wszystko dostaniesz.

Razem będziemy pracowały na tym, żeby 3 najbliższe tygodnie przyniosły Ci jak najwięcej korzyści w każdej sferze Twojego życia. Pokażę Ci, jak w tym czasie wzmocnić ciało, zrelaksować umysł i złapać równowagę na co dzień, a przede wszystkim – utrzymać ją. Podsunę Ci też pomysły na zdrowe, lekkie i łatwe w przygotowaniu i smaczne dania, które na pewno pokochasz.

KTO GOTUJE, KTO MOTYWUJE ?

W wyzwaniu pomagają mi dwie cudowne #ŻelazneDziewczyny. To Ania Kucharska, moja prawa ręka i główna adminka grupy #ŻelazneDziewczyny, link do grupy: https://www.facebook.com/groups/183117472456005/?ref=bookmarks

Ania układa fantastyczne programy treningowe zbudowane z moich zestawów treningowych. W 21-dniowym wyzwaniu znajdziecie treningi, które są idealne na rozpoczęcie przygody z aktywnością, a także dużo ćwiczeń rozciągających i uelastyczniających ciało. Nie zapominamy również o seniorach. Jeśli jesteś osobą aktywną i potrzebujesz więcej łez, krwi i potu – przekonasz się, że ciężej nie znaczy lepiej.

O przygotowanie vege przepisów poprosiłam moją ulubioną blogerkę kulinarną Olgę Janiczek z bloga Yanny.pl http://yanny.pl,  która nie tylko wspaniale gotuje, ale również robi takie zdjęcia, obok których nie da się przejść obojętnie. Poprosiłam Olgę o przygotowanie zdrowych śniadań, fit słodkości (będzie ich dużo), rozgrzewających działająych prozdrowotnie napojów oraz dań z kaszami, naszym polskim skarbem kulinarnym. Ach! Jak pysznie się zrobiło 🙂

Chcę Ci pokazać, że krok po kroku jesteś w stanie wprowadzić do swojego życia więcej harmonii, radości oraz spokoju i przy tym wszystkim pozostać sobą.
A teraz rozgość się… Wdech, wydech i z czystym umysłem przeczytaj tę sentencję 👉 Drzewo, którego nie możesz objąć ramionami, było kiedyś małym nasionkiem. Stumilowa podróż zaczyna się od jednego małego kroku. ~ Lao-Tse

Bardzo mi zależy, żeby trafiać z wyzwaniami w Twoje oczekiwania. Dlatego, jeśli masz pytania, sugestie lub uwagi, pisz do mnie – to mnie motywuje do ciągłego ulepszania pomysłów na pozytywne przemiany każdego dnia. Tak, jak obiecywałam Ci na początku tej drogi z wyzwaniami, zadbamy o jakość życia, robiąc sobie małe uczty każdego dnia. Zależy mi, żeby tak właśnie było!

Zapisałaś się ? Świetnie!

W kolejnych mailach przez 3 tygodnie będziesz dostawać dokładne wskazówki dotyczące ćwiczeń, odżywiania i kolejnych kroków naszego wyzwania. Sprawdzaj skrzynkę regularnie. To będzie nasz piękny czas zmian.

Do zobaczenia!

Ola


O mnie


Nazywam się Aleksandra Żelazo. Jestem mamą Krzysia i Olka, żoną i panią domu, blogerką i youtuberką. Poza tym jestem pasjonatką aktywności fizycznej, instruktorką fitnessu, kulturystyki oraz pilatesu. Po wielu latach treningów fitnessowych i biegowych zatrzymałam się i znalazłam dla siebie idealne miejsce do dalszego rozwoju – jest to joga. Regularna praktyka pozwala mi łapać równowagę między ciałem i umysłem, wyciszyć się i tak prowadzić treningi, żeby działały prozdrowotnie i dodawały jak najwięcej energii. Zapraszam na mój blog!